Samsung galaxy note 7 n920
Created by
Tuesday, August 9, 2016
Samsung galaxy note 7 n920

Samsung firmasının note grubundaki amiral gemisi. Yeni çıkmasına rağmen özellikleri noktasında bir alt modeline pek fazla ek özellik eklenememiş telefon. Aslında kullanıcılar arasında Samsung galaxy note 6 olarak beklenen bu cihaz neden Samsung galaxy note 7 olarak çıktı oda bir muamma =).

Bu telefonunda özellikleri konusında ekstra bir şey eklemiyoruz sonuçta uçak uçuracak hali yok zaten. Basitçe 12 mp dual kamera ve işlemci deki hız artışı dışında harici depolama var birde samsung galaxy note 5 te baya bi sıkıntı olmuştu bi yenilik yok. Su geçirmezliği saymıyoruz çünkü alt modellerinde 3 yıl önce çıkan özellik yeni sayılmaz. İris e gelince önce parmak izindeki çalıştırma hatalarını diğer firmalardan üstün hale getirsinler sonra iris yaptık diye övünsünler oda düzgün çalışırmı bilmiyoruz. Fiyatı zaten uçuk nerdeyse alt modelinin iki katı.

Samsung note 4 n910 da marshmallow 6.0 güncellemesindeki gecikme zaten note grubunun itibarını baya bi etkiledi. Çünkü çok fazla özelliği olmayan alt gruptaki akıllı telefonlara android marshmallow 6.0 güncellemesini sunup note grubundaki bu gecikme hiç te iyi karşılanmadı. 

Fiyat ve özellik karşılaştırma siteleri ile forumlarda hayal kırıklığınıda görebilirsiniz.

This article has
0 points
Give points
1 2 3 4 5

I like

You like

Report

You have reported
Reasons
Cancel
0 comments
© 2018 - Mobildrop