Ezan okuyan cihaz ezanmatik ses yükleme indirme 4 farklı imamdan ezan sesleri mp3 olarak indirin
Created by
Thursday, November 10, 2016

Hafıza kartında mp3 formatında ezan dosyaları bulunmaktadır. Üretici firmamız tarafından kayıtlı bir ezan ve sela dosyları vardır. Siz arzu ederseniz bu dosyaları kendinizin veya beğenilen bir kişinin ezan sesi ile değiştirebilirsiniz

Cihazın istenilen ezanları vaktinde okuyabilmesi ve değiştirilen ezanları seçebilmesi için şunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Cihaz birden fazla imamın ezanını seçebilir. Herbir imam için bir klasör oluşturlur.Bu klasörlerin isimleri 01, 02, .. 09 gibi ismle kaydedilmelidir.

Örnegin 01 isimli klasör 1. imam, 02 klasör 2. imam gibi ve bu oluşturulan imamlardan hangisinin ezan okumasını istiyorsaK “EZAN İMAM SECİMİ” menüsünden onun numarasını girmemiz gerekiyor.

 

Bu klasörler oluşturulduktan sonra klasörün içine  

Sabah ezanı için 001.mp3, öğle ezanı 002.mp3, ikindi ezanı 003.mp3, Akşam ezanı 004.mp3, yatsı ezanı 005.mp3 ve sela için ise 006.mp3 nolu dosyaları sıralı olarak adlandırılıp kaydedilmelidir.

Örnegin herhangi bir isimde sabah ezanı olan mp3 formatında dosya indirdik, sabah_ezan.mp3 gibi mutlaka bunun adını sabah ezanı için 001.mp3 olarak değiştirmemiz gerekiyor.


İmam 1 ezan sesi dinlemek için tıklayın!

İmam 2 ezan sesi dinlemek için tıklayın!

İmam 3 ezan sesi dinlemek için tıklayın!

İmam 4 ezan sesi dinlemek için tıklayın!


 

Aşağıdaki linklerden sabah ezanı, öğle ezanı, ikindi ezanı, akşam ve yatsı ezanları için mp3 formatındaki tüm dosyaları indirip ezanmatik otomatik ezan okuyan cihazınızın hafıza kartına atarak sesleri yükleyebilirsiniz. Dosyalar kullanıma hazırdır.


İmam 1 ezan sesi beş vakit ezan ve sela sesi dahil indirmek için tıklayın!

İmam 2 ezan sesi beş vakit ezan ve sela sesi dahil indirmek için tıklayın!

İmam 3 ezan sesi beş vakit ezan ve sela sesi dahil indirmek için tıklayın!

İmam 4 ezan sesi beş vakit ezan ve sela sesi dahil indirmek için tıklayın!


Hayırlı olsun ezan sesleriniz. 

This article has
0 points
Give points
1 2 3 4 5

I like

You like

Report

You have reported
Reasons
Cancel
0 comments
© 2018 - Mobildrop