Hangi mağaza en ucuza satıyor?
Created by
Wednesday, August 10, 2016
Hangi mağaza en ucuza satıyor?

Son günlerde popüler olan fiyat ve özellik karşılaştırma web sayfaları mağazaların ücret ödeme karşılığında arama sayfasında mağazaları ön planda çıkartarak müşteri kazanmalarına olanak tanıyor.

Akıllı cep telefonları, ev ürünleri, elektronik ürünler, lcd televizyon gibi hatta otomobil bile karşılaştırması yapılarak fiyat verilebiliyor.

Müşteri açısından avantajlı görülüyor fakat diğer kampanya yapan daha aşağı fiyat veren firmalarda yok değil. Onlarda arama motorlarına reklam vererek müşteri çekmeye çalışıyor.

Hem bu fiyat ve özellik karşılaştırması yapan sayfaları hemde arama motorlarını kullanarak en karlı alışverişi bulabilirsiniz.

Aslında en önemlisi en az şikayet alan ve işini doğru yapan firmaları bulmak. Fiyat noktasında belki 50 ila 100 tl gibi farklar gözükebilir ama düşün 3000 tl lik bir ürün aldınız ve istediğiniz gibi çıkmadı ve iade etmek istediniz bir sürü prosudür ile muhattap olup aynı zamanda firmayı da ikna etmeye çalışıyorsunuz. Bu yüzden fiyata bakarken firmayı da incelemeyi unutmayın.

 

This article has
0 points
Give points
1 2 3 4 5

I like

You like

Report

You have reported
Reasons
Cancel
0 comments
© 2019 - Mobildrop