Ücretsiz ilan ver
Created by
Tuesday, August 9, 2016
Ücretsiz ilan ver

Postquicklyads.com web sayfasında dilediğiniz zamanda 30 günlük ilanlar için ücretsiz ilan verme ve kendi web sayfanızı oluşturmanızı sağlıyor.

İlanların ücreti ne kadar?

Burada ilan vermek çoğu zaman ücretsizdir. Fakat ön planda olmak ve ilanların daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlamak amaçlı sponsorlu ilan sayfası satın alabiliyorsunuz. Ücretsiz ilan vermek için sadece kayıt olmanız yeterlidir. Ekstra ücret gerektirmeden size bir sayfa açıyor ve burdan ilanlarınızı Xml veya xls excel formatlarında otomatik ilanlarınızı ürünlerinizi ve diğer hizmetlerinizi web sayfanızdan çekiyor. Bunun için biraz webden anlamanız veya xls ve xml olarak web sayfasından çıktınız olması gerekiyor.

Post Quickly Ads Nedir?

Tamamen uluslararası pazarı hedefleyen bir web ilan listeleme yeridir. Hızlı kolay ve pratik olarak ilanlarını hemen yayına alıyorlar tabiki gerekli şartları sağlamayan ilanlarınızı siliyorlar. Şu an beta sürümü yayında olup hızlıca normal sürüme geçmeyi planlıyorlar.

Hangi diller mevcut?

Şimdilik ingilizce olarak yayındalar ilerleyen zamanda rusça, almanca, fransızca gibi önemli dilleri ve tabiki en güzeli Türkçe'yi ekleyceklerdir.

Üyeliksiz ilan vermek?

Post Quickly Ads şimdilik üyeliksiz ilan vermeyi yayına almamış. İlerleyen zamanlarda alırmı bilemiyoruz ama üye olmanız sizin için daha faydalı ki Türkiye'de yabancılar için araba, emlak ve diğer satışlar için zaten ingilizce olarak yayınlanan sayfada yabancı müşterilere ulaşmanızda etkili olacaktır.


This article has
0 points
Give points
1 2 3 4 5

I like

You like

Report

You have reported
Reasons
Cancel
0 comments
© 2019 - Mobildrop