Menu
Sepetim

Simex Batarya Garanti ve İade Değişimi

Simex Batarya Garanti ve İade Değişimi ; Müşterilerimiz ve diğer alıcılar için önemli bilgi. Bu sayfayı dikkatle okuyunuz!

2 yıl garanti süresi üretici firma tarafından sağlanmaktadır. Sadece 14 iş günü iade talep edilebilir. Bu süre zarfından sonra 2 yıl garanti süresi boyunca fatura + kutu (ambalaj) saklanmalıdır. Fatura veya ambalajsız iade ve değişim + garanti geçerli değildir.

Tistok.com olarak biz müşterilerimize 14 iş günü ( Normal kanuni iade ve değişim süresidir )
birebir değişim veya iade garantisi veriyoruz. İade veya değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmadığı sürece iade kabul edilemez.

Tüm müşterilerimize ve simex batarya kullanıcılarına önemle duyururuz. Lütfen satın alırken bu uyarıları dikkate alınız.

Daha detaylı bilgi almak için üretici firmanın kendi web sayfası ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Simex batarya iso9001 belgeli kaliteli ve orjinal amper ile voltajı sunan bir bataryadır. Dolayısı ile bu bataryayı kullanırken bazı kullanım şartlarına uymanız gerekmektedir.

Kullanım şartları şu şekildedir.
Mutlaka orjinal cihaz ve şarj aleti ile şarj edilmesi gerekmektedir.
Araç şarj cihazı kullanırken orjinal veya kaliteli şarj aleti kullanımına özen gösterilmelidir.
Batarya yı kullanıma başlamadan önce ilk 3 sefer 10 ila 14 saat arası uzun bir şekilde şarj etmenizi öneriyoruz.
Batarya performansını ve uzun süreli kullanımını etkileyen faktörler ; şarj süresi, şarj aleti ve kullanılan telefondur.
Kalitesiz yan sanayi şarj aleti, data şarj kablosu kullanımları düzensiz şarj oluşturur buda bataryanın ömrünü kısaltır.
Bir kaliteli bataryanın ömrü; kullanım şartları ve düzenli şarj etme kuralına uymakla beraber bölge, telefonun çekim gücü sürekli oyun ve benzeri internet ürünlerinin kullanılması defalarca doldur boşalt işlemi doğal olarak bataryanın performans ömrünü hızlı bir şekilde tüketmektedir.


Tistok.com - Simex Bataryaları ve aksesuarları yetkili satıcısı. Sayfa Güncelleme : 04.03.2017  Bu tarihten sonraki batarya alımlarında 2 yıl garanti geçerlidir.