0332 353 11 12
Sepetim

Sitrett Mx3 Gümüş Konsantre Genel Temizlik Sıvısı - Kir, Yağ ve Zorlu Lekeler

Sitrett Mx3 Gümüş Konsantre Genel Temizlik Sıvısı - Kir, Yağ ve Zorlu Lekeler-20180510235154
Sitrett Mx3 Gümüş Konsantre Genel Temizlik Sıvısı - Kir, Yağ ve Zorlu Lekeler
  • : 2 - 3 gün içinde
  • : Sitrett
  • : Ürün Kodu: 20180510235154

BDDK uyarınca sadece Gıda ve kozmetik ürünlerinde taksitle alışveriş yapılamaz. Kredi kartlarına taksit seçenekleri sadece Gıda ve kozmetik ürünlerinde geçersizdir! Diğer tüm ürünlerimiz herhangi bir taksit kısıtlamasına girmemektedir. Bu uyarıyı dikkate alarak sipariş vermenizi rica ederiz.100,00 TL
129,80 TL
Vergiler Hariç: 84,75 TL

Ürün açıklaması ve özellikleri

SİTRETT MX3 GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ 5 kg + 700 ml sprey başlıklı ve Güvenlik folyolu bakıyorsunuz. MX3 kodlu ürünlerimiz yarı profesyonel veya uzman kullanıcı olarak bilinen kullanıcı sınıfı için en uygun üründür. Kireç hariç, ev kullanımından , araba temizligine kadar kadar zorlu lekeler ve yüzeyleri kolayca temizleyip sizlere etkili temizlik sunacak SİTRETT MX3 orjinal ürünüdür. Ürünümüz konsantre dir. Ürün seyreltme oranları ürünle gelen kullanma kılavuzundadır.

Sitrett MX Dünya'nın en güçlü temizlik ürününü geliştirmek iddiasıyla üretilmiş muhteşem bir üründür. Gösterdiği başarı nedeniyle onlarca taklidi çıkan SİTRETT MX, çok etkili ve neredeyse zararsız yapısıyla yüzyılın en önemli buluşları arasındadır. Sayın Kullanıcımız.. Yüksek teknoloji “SİTRETT MARKALI” temizlik ürünü, sizi çok şaşırtacak derecede etkilidir. Bu ürün, onlarca temizlik ürünü ve leke çıkarıcı içinde boğulmanızı engelleyecek, temizlikle alakalı ihtiyaç duyduğunuz her yerde imdadınıza yetişecek, vazgeçilmez yardımcınız olacaktır.

SİTRETT güçlü KİR - LEKE - YAĞ sökücü, gıdalar üzerinde hariç olmak üzere hemen her yerde kullanılabilen fevkalade etkiye sahip genel temizlik ürünüdür. Detaylı bilgi ve kullanıcı tecrübeleri için web sayfamıza göz atınız.. Ürünün yanında gönderilecek olan KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. İncelemekte olduğunuz ürünün formülü, bu güne kadar bildiğiniz temizlik ürünlerinden son derece farklı yapıdadır.. Bu ürün, etkin maddeleri, çalışma prensibi,

KİR - LEKE - YAĞ üzerindeki fevkalâde temizleyici gücü ve yüzeylerdeki kirlenme geciktirici yapısı ile evinizin ve işyerinizin vazgeçilmez temizlik markası olacaktır. KULLANIM SEKTÖRLERİ ve ALANLARI SİTRETT MX3 ETKİLİ GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜDÜR. Bu ürünü anlatmak için "GENEL TEMİZLİK" ifadesi yeterli olamamaktadır.

Ev kullanımından, ağır - hafif sanayi fabrikalarına, üretim atölyelerinden, uçak - tramvay - otobüs - gemi - otomobil - karavanlar vb. ulaşım araçlarına, , kuru temizleme işletmelerinden, otel ve hastanelere - oto yıkamacılardan - halı yıkama fabrikalarına, ev kullanımından teknik servislere, tekstil atölyelerinden, kuaför salonlarına kadar KİR - LEKE ve YAĞ ile alakalı ihtiyaç duyulan her yerde güvenle kullanılabilir.

Halı - koltuk - perde gibi tekstil ürünü kumaş yüzey Granit - fayans - tuvalet taşı gibi sert, parlak ve ıslak zemin Mobilya - yer döşemesi - kapı - pencere - sandalye gibi ahşap - plastik veya PVC yüzey Suni veya gerçek deri (Cilasız deride renk değişimi yapabilir ) Fırın - ocak - davlumbaz veya aspiratör gibi metal yüzey Oto döşemesi ve göğsü , cam suyu, teker, jant, motor bloğu gibi zorlu alanlar Ağır sanayide kullanılan makine dış aksamları ve benzeri tüm alanlarda etkilidir.

* Ürünün yanında gelen kullanma kılavuzu, nasıl kullanılacağını tüm detayları ile açıklamıştır. SİTRETT MX3 Çok sayıda etkin madde içeriğine sahip, extra güçlü, muhteşem bir üründür. “REAKSİYONER” yapısı sayesinde uygulanılan bölgeye zarar vermez.. Sizi şaşırtmaya yetecek kadar değişik alanlarda kullanılır, temizlik ve leke sökmede baş yardımcınız olur..

1) Islak Yüzeyler ve Kuru Zeminler : “Granit - fayans - seramik - suya dayanıklı parkeler, yer ve duvar döşemeleri, ayna - cam yüzeyler”.. (Kullanma kılavuzunda açıklanmıştır)

2) Tuvalet Taşı - Banyo Küveti - Seramik Yüzeyler - Krom Lavabo Evyeleri ve Bataryaları :Tuvalet taşlarında, banyo küvetlerinde ve evyelerde sararma, bataryalar da kireç damla lekenmeleri, batarya diplerinde hafif tortu sık karşılaşılan problemlerdir.. Telaşlanmayın, bu problemler SİTRETT MX3 için hiç sorun değildir. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda)

3) Silinebilir Duvar Kağıtları ve Silinebilir Boyalı Yüzeyler: Silinebilir duvar kağıtlarında veya boyalı duvar yüzeylerinde oluşacak mobilya dayanma izi, el izi, kurşun kalem, tükenmez kalem, boya kalem lekeleri, kalorifer isi, çay - kahve - yağ sıçrama izleri, ruj - fondöten - makyaj izleri, bant ve yapışkan izleri gibi genelde çıkarılması zor veya imkansız her türlü lekeyi SİTRETT MX3 ile rahatlıkla temizleyebileceksiniz.

4) AHŞAP YÜZEYLER : Ahşap merdiven, korkuluk, kapı - pencere ve mobilya gibi yüzeyler için temizleyici - besleyici - parlatıcı etkiye sahiptir.. Çam ve benzeri ağda kusan ahşapların yüzeylerini çok kolay ve zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Rahatlayın.. Çam terebentini elbisenize bulaşmış olsa bile SİTRETT MX3 ile hiç problem olmadan kolayca temizleyebileceksiniz.

5) Halı - Kumaşlar - Tekstil Ürünleri : SİTRETT MX3 hayatımızın her alanında kullandığımız kumaş içerikli yüzeylerde çok etkili bir temizlik ürünüdür.. Halı, koltuk vb. yüzeyler, perde, tül, tekstil, ve kumaşın girdiği her alanda temizlik ihtiyacınızı etkili ve kolay bir şekilde karşılayacaktır. Uçak, tren, gemi, tır, otomobil, vb. araçların kumaş döşemelerinden, evlerinizde veya işyerlerinizde bulunan halı ve oturma gruplarına, pantalon - gömlek - elbise - önlük gibi günlük kullanım giysilerinden abiye - gelinlik gibi özel kıyafetlere kadar hayatınızda temas ettiğiniz kumaş adına ne varsa. SİTRETT MX3 ile tertemiz olacak.. Bu alanlarda, pas, küf, çay - kahve - salça - yağ - zift - is - sakız - saç boyası - ağda - bant izi - nar - dut, paça / yaka / kol altı kiri vb. zorlu lekeler bundan böyle sizin için hiç problem olmayacak.. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda)

6) Tül Perde : Tül perdelerinizin is toplamış bölümlerine ürünü direkt püskürtüp, birkaç dakika bekleterek çamaşır makinenize atınız.. Makinenizin leke çıkarıcı veya çamaşır suyu haznesine bir çay bardağıSİTRETT MX3 dökünüz ve perde programında DETERJANSIZ yıkayınız. Tüllerinizin tertemiz olduğuna şahit olacaksınız. (Çamaşır suyu ile karıştırmayınız. Detaylar kılavuzda)

7) Mutfak : Mutfaklarınızda kelimenin tam anlamı ile “DEVRİM OLACAK”... Mutfak mobilyalarınıza sıçramış yağ lekeleri, ocaklarınızda salça vb. ürünlerle karışmış yanmış yemek taşkınları, ocak gözlerinizin içinde birikmiş yağ ve ziftleşmiş kalıntılar, ocak ve fırın düğmelerinin altına sızmış yağlı kirler, fırınlarınızda yanmış yağlar ve kirler, tabaklarınıza sinen balık kızartması kokuları, mutfak bataryaları üzerinde oluşan tortu lekeleri, aspiratörünüzde birikmiş her türlü yağlı yemek buhar birikintileri, davlumbazlarınıza yapışmış yoğun yağdalar... Çaydanlıklarınızın dış yüzeyleri, tencere - tava vb. parlak yüzeye sahip tüm mutfak eşyalarınız.. Şimdi SİTRETT MX3 ile HEPSİ TERTEMİZ.. (Detaylar Kılavuzda)

8) Deri / PVC / Plastik Yüzeyler : SİTRETT MX3 etkili temizlik ürünü DERİ - PVC ve PLASTİK yüzeylerde çok şaşıracağınız muhteşem etkiye sahiptir. “ PÜSKÜRTÜN, BEKLEYİN, OVALAYIP DURULAYIN”. İşte hepsi bu kadar. Beyaz PVC yüzeylerde yıllar boyu sinmiş is lekeleri ve güneş sararmalarını da kolayca temizleyecektir..

9) Mangal / Barbekü : Zamanla üzerinde ağır ve yanmış yağ tabakası birikmiş, aynı zamanda PAS tutmuş mangal veya barbekü ve bunların tel tutacak vb. aksamlarını temizlenmiyor diye atmayın.. Bu zorlu kir ve yağ birikmiş yüzeyleri elinizde bulunan SİTRETT MX3 markalı ürünle kolayca temizleyebilirsiniz. STRT _5700_TP_MX3_20180510235154

10) Otomobil - Tır ve Kamyon Temizliği : Otomobil - tır - kamyon - otobüs - tren vagonu - metro ve metrobüs - yat - gemi - uçak - İş makinası vb. zorlu kirlere sahip ağır sanayi araçları, bu araçların hassas ve ağır temizlik isteyen tüm yüzeyleri. DETAYLI temizlik firmalarında bile çıkartılmakta zorlanılan kirleri, döşemelerdeki MUM laşmış lekeleri, Motor bloku üzerinde bulunan ağır yağları SİTRETT MX3 kolayca SÖKER. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda)

11) İpek Eşarplar : İpek eşarplarınız için sertleştirme yapmayan, renklerini bozmayan, inatçı lekeleri, kat izlerini / islerini kolayca çözen güçlü bir temizlik ürünüdür. 5 kat seyrelterek kullanınız. Netice alamaz iseniz 2 kat seyreltme oranına kadar ininiz.

12) Cam filmi / Araç giydirme folyoları : Türkiye ve Dünya'nın henüz çözüm getiremediği bir konu halinde olan, Amerikan cam filmi yapışkan kalıntıları veya kalitesiz, araç giydirme folyosu yapışkan kalıntıları, Milli Ekonomiye büyük zarar vermektedir. Ya camlar değişmekte, veya iyi bir ihtimal ile fazlaca zaman ve enerji harcatmakta, çoğu zaman aracın boyasının komple yenilenmesine kadar gitmektedir. Bu problemler bundan böyle doğru kullanımla, SİTRETT MX3 ile kolayca ortadan kalkacak, zaman, enerji ve milli servet boş yere harcanmayacaktır. Ülkemize hayırlı olsun.. (Kullanım şekli için kılavuza bakınız)

Kullanıldığı alana göre 50 kata kadar seyreltilebilen, mükemmel özelliklere sahip SİTRETT MX1 temizlik ürünü 750 gr / 1 kg / 5 kg gibi farklı ölçülerde ambalajlara sahiptir. 

0507 557 15 54 - 0332 353 11 12 Güvenli alışveriş 3d ödeme

Telefon ile sipariş vermek veya bilgi almak için arayabilirsiniz. Satıcı Mağaza : Tistok Sanal Market

1 iş günü içerisinde kargo'ya teslim. Kargo Süresini Göster

Bu internet sitesi Etbis e-ticaret bilgi platformu ve KTO ticaret odasına kayıtlıdır.