Sipariş : 0332 353 11 12
Sepetim

Hakkımızda

TİSTOK HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ'TE - 10. YILIMIZDAYIZ.

2011 Yılında kurulan online satış mağazamız hızlı ve güvenilir alışverişin yanı sıra her zaman hesaplı fiyatları ile ürün satışı yapmaya çalışan firmalardan olmuştur. Güvenilir tedarikçiler ve üreticiler ile taşıma işi yapan firmalara kadar seçici ve kurumsal olarak işimize devam etmekteyiz. Ürünlerimiz perakende veya toptan olan müşterilere hitaben piyasada en çok satılan ürünleri kapsamakta olup her zaman yeni kaliteli ve kullanışlı ürünleri portföyümüze eklemeye çalışmaktayız.

Tistok.com markamız Türkiye'de indirimli stoktan ürün satışı yapan web sitesi olarak hizmet vermektedir. İlerleyen zamanlarda daha hızlı ve daha hesaplı ürünler sunmak için hep burada olacağız.

Türkiye'de uygun fiyatları sunan mağazamızda cep telefonu aksesuarları, banyo ve mutfak aksesuarları, parfüm esansları, tatlı, elektronik ürünler ve camiler için üretilmiş özel cihaz ve saatlerin satışı yapılmaktadır. Hızla büyüyen online alışveriş sitesi olarak ürün çeşitliliği ve modellerini artırmaktadır. Hızlı, kolay ve güvenli alışverişin yanında kredi kartsız nakit ödemeli satış siparişler de almaktadır. Uygun fiyatın yanı sıra bir çok üründe ücretsiz kargo imkanı sunmaktayız.
İletişim Bilgilerimiz : 0332 353 11 12 veya 0507 557 15 54 veya bilgi @ tistok.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.