Klozet ayaklığı wc turka klozet taburesi çömelme ile dışkılama ayaklığı - banyo
Created by
Monday, February 13, 2017
Klozet ayaklığı wc turka klozet taburesi çömelme ile dışkılama ayaklığı - banyo

Her tuvalete gittiğinizde çömelerek dışkılamak son derece rahatsızlık verici olabilir, öyleyse neden yapasınız? Bunun tek bir cevabı var: çünkü daha sağlıklı. Çömelerek dışkılamak, insan da dahil olmak üzere birçok hayvan türü tarafından, modern tuvaletlerin icadından önceki binlerce ve milyonlarca yıldır yapılmaktadır. Türümüz, bu şekilde dışkılamaya adapte olmuştur. Bu sebeple modern çağlara kadar Dünya'nın dört bir tarafında bu şekilde dışkılandığını gösteren tuvalet kalıntıları bulunmaktadır. Çalışmalar, modern tuvaletlerin icadından sonra kabızlığın, hemoroidlerin ve apandisitin arttığını göstermektedir. Ayrıca bu çalışma da, tuvaletteki pozisyonunuzun, bu hastalıklara yakalanma şansınızı, lifli besinlerden oluşan bir diyet ile beslenmenizden bile çok etkilediğini göstermektedir. Elbette ki, görselde de gösterildiği gibi, illa "alaturka" olarak bildiğimiz eski tuvaletlere dönmenize gerek yok. "Alafranga" olarak bilinen modern tuvaletlerde dışkılamaya devam etmenize rağmen, WC TURKA KLOZET TABURESİ sayesinde gerekli açıyı yakalayabilirsiniz. Wc turka klozet çömelme taburesi orjinal üründür.

Sipariş için : 0332 353 11 12 veya Wc Turka Satın Al!


Klozet taburesi wc turka orjinal ürün burada!


Dışkılama için uygun olan pozisyon, çömelme pozisyonudur. Bu pozisyonda kalçalar karna doğru çekilmelidir. Bu sayede, karın boşluğunun kapasitesi büyük ölçüde kapatılır ve karın arası basıncı artar, bu da itim gücünü arttırır. Bu bilimsel gerçekler doğrultusunda WC TURKA Klozet Taburesini Tasarlayarak sağlığınıza fayda sağladık. Yetişkinler ve çocuklar için sağlam plastik tabure.

Wc Turka Klozet Taburesi Ölçüleri

  • Yükseklik : 22 CM
  • En Genişlik : 57 CM
  • İç Oval Genişlik : 37,5 CM
  • Ayak Yeri : 32 CM
  • İç Oval Derinlik : 19 CM
  • Alt Taban Genişlik : 37 CM
  • Barkod : 8698694770174
  • Renk : Sarı & Beyaz

Wc turka oturma şekilleri

Patended Design Ergonomik Tasarım Doğal Duruşa Yardımcı Olur. Hızlı ve Rahat Kolon Açmak İçin İdealdir. Özellikler Güçlü ve Dayanıklı Bütün Klozetlere uyumlu Doktor tavsiyeli, Aile dostu Sağlık Sorunlarınıza Yardımcı Kabızlık, Şişkinlik, Hemoroid ve Ikınma IBS (İrritabl Bağırsak Sendromu) Taban ve Mesane Sorunları

Bunun sebebinin puborectalis kası olduğu düşünülmektedir. Bu kas, aşağıda görülmektedir: Bu kas, dışkının atıldığı rektum için bir sapan görevi görmektedir. Modern çağda yapıldığı gibi klozete oturduğunuz zaman, rektumu tutan yay gevşer; ancak sadece kısmen... Çömelme pozisyonunda ise bu yay tamamen gevşer ve bağırsak hareketleri çok daha kolay gerçekleşir. Önerilen, ana görselde gösterildiği gibi diz ile vücut ekseni arasında yaklaşık 35 derecelik bir açı olacak şekilde çömelmektir.

This article has
0 points
Give points
1 2 3 4 5

I like

You like

Report

You have reported
Reasons
Cancel
1 comment
Monday, February 13, 2017

https://www.tistok.com/klozet-taburesi-alafranga-tuvalet-icin-comelme-wc-turka-marka-en-uygun-fiyata-498225.html

web adresinden hemen temin edebilirsiniz. zaten kargo bedava